7981 VERDE SALVAN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7981 |
| Color | GREEN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 17 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 145cm / 57inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |